הוסף המלצה עלינו

המלצות

לקוחותינו אוהבים אותנו

בואו לראות מה כתבו עלינו

הוסף המלצה

ובפינת הפרגון היומית (שבועית? חודשית?)…
כבר כמעט והתייאשתי מללכת לתקן שוב את הפלאפון הסיני בשל מסך מגע תקול… בעיקר לאחר מחקר קטן שהראה שניתן לבצע את התיקון ע"י החלפה של חלקים מסוימים (רק מסך המגע למשל!) ולא רק ע"י החלפה של יותר מחצי מכשיר כפי שעושים במעבדת היבואן או בכל מיני מעבדות תיקונים למיניהם, ובשל כך גם לשלם מחיר המגיע לפעמים למחצית משוויו של המכשיר ואף יותר. גם כאשר באתי לאותן מעבדות עם חלק חלופי אותו רכשתי בתרי זוזי מסין (כן כן, הם מכבדים שם גם זוזים) נאמר לי שהחלק אינו מספיק בשביל התיקון, וכשעניתי כי ראיתי בסרטונים ברשת כי כן ניתן לתקן בעזרת חלקים מינורים אלו, פשוט ענו לי שהם לא עושים את זה כי זה כרוך ביותר מדי עבודה.
כרוך ביותר מדי עבודה או שמה אין מספיק אנשים אשר יודעים את עבודתם? תכלס, מה יותר קל מאשר לגבות מהלקוח יותר כסף על חלק יותר יקר (עולה להם עוד תרי זוזי והלקוח משלם בתרי עזים) ועל מינימום עבודה לא מקצועית? ביזנס זה ביזנס, לא? ואני שואל, איפה הם אותם בעלי מקצוע שתוכל לסמוך עליהם, שתדע שמכשירך נמצא בידיים טובות? שתדע ששילמת מחיר הוגן על עבודה כנה ולא על חלקים מיותרים?
אז מסתבר שיש אחד, אלי דאבוש שמו, הבעלים של ChinaLab, שאומנם בכדי שהמכשיר יגיע אליו נאלצתי לשלוח אותו בדואר אל שדי אברהם (המשקיף יפה אל עזה ומצרים), אך לאחר שיחה עימו בטלפון הבנתי שכנראה דווקא שם ישנה תקווה.
אלי אישר שהחלקים שרכשתי מספיקים לחלוטין לתיקון, ובסופו של דבר ביקש גם מחיר הוגן פלוס (כל הסיפור כולל חלקים ועבודה עלה לי פחות ממחצית המחיר שנתבקשתי לשלם במקומות אחרים). כשבוע מהרגע ששלחתי אליו את הנייד קיבלתי אותו מתוקן בחזרה (תודה דואר ישראל, הפתעתם לטובה).
בנוסף, ולא פחות חשוב מהעבודה המקצועית, חשוב לציין כמובן את המזג הטוב והרצון לעזור. כן ירבו…
אז אם ברשותכם טלפון סיני תקול, ואתם מחפשים מישהו שיעשה את העבודה כמו שצריך לשם שינוי, המלצתי, תבדקו את http://www.chinalab.co.il
בהצלחה.

נופר קוויפר

אלי נתן לי שירות מעולה במחיר סופר-הוגן. ממליץ בחום.

עמית

נשבר לי המסך בשיומי, אלי קיבל אותי באותו היום בערב,בשעות ממש לא שגרתיות (21:30 בערב) עם חיוך ובכיף. תיקן לי את המכשיר במקצועית מדהימה, גבה מחיר רגיל והוגן לגמרי (למרות הלחץ שלי והשעה ההזויה).
אני מאוד ממליץ, המקום שלו ממש כמו חדר ניתוח של מכשירי חשמל.

אלון צוקלר

נשבר לי המסך דגם Redmi note 3 pro.
הגעתי לאלי דרך הקבוצה הרשמית של שיאומי בישראל וקיבלתי מענה מהיר וחם, וכבר למחרת קיבלתי שירות מהיר מבן אדם טוב והוגן במחיר.
ChinaLab זה המקום לתיקון מכשירים!

עדן

ממליצה בחום על china-lab. לאחר סקירה ובדיקה מול מספר מעבדות בארץ, מצאתי כי אלי נותן את המענה לשרות ותיקון מהיר, אדיב, מקצועי ובמחיר הוגן.

אליה

רכשתי מכשיר one plus 5 ואחרי מספר חודשים המכשיר התקלקל דיברתי עם אלי שמיד אמר לי להביא לו את המכשיר לבדיקה.
הגעתי אחרי מספר ימים על המקום הוא ניסה לסדר אותו וכאשר הוא לא הצליח הוא אמר שהוא יקח אותו לבדיקה יותר מקיפה.
4 ימים אחרי יצרתי איתו קשר הוא אמר לי להגיע אליו ושם המתין לי מכשיר חדש מהקופסה, ללא ויכוח ללא פרצופים.
לזה אני קורה שירות טוב ואמין וללא ספק בעתיד כאשר ארצה לרכוש מכשיר חדש הוא יהיה הכתובת.
תודה רבה.

רועי ברק